HOTELPOKOJERESTAURACJAKONFERENCJEREZERWACJEPARTNERZYAPLIKACJA
Dojazd

Dojazd od strony południowej (z Katowic, Krakowa): autostradą A1, a następnie ulicą Rzgowską. Na skrzyżowaniu ul. Rzgowskiej z ul. Broniewskiego skręcamy w prawo  i jedziemy  do najbliższego Ronda, gdzie skręcamy w lewo w ul. Kilińskiego. Po około 3,5 km dojeżdżamy do ul. Nawrot, w którą skręcamy w prawo. Następnie należy skręcić w pierwszą ulicę w lewo tj. Dowborczyków, po 100m skręcamy ponownie w lewo w ulicę Tuwima. Po przejechaniu około 500m skręcamy w prawo w ulicę Sienkiewicza, po czym należy skręcić w pierwszą ulicę w lewo tj. Moniuszki. Ulicą Moniuszki dojeżdżamy do ulicy Piotrkowskiej, gdzie znajduje się Hotel Grand.

Dojazd od strony północnej (Z Gdańska): autostradą A1 dojeżdżamy do Strykowa po czym kierujemy się  w kierunku Łodzi. W stronę centrum jedziemy ul. Strykowską, która przechodzi  w ul. Palki. Na „Rondzie Solidarności” odbijamy lekko w prawo w ulicę Uniwersytecką i jedziemy 1,1 km prosto, do ul. Narutowicza, gdzie skręcamy w prawo. Po około 850 m skręcamy w lewo w ul. Sienkiewicza i jedziemy prosto 280m do ul. Moniuszki, skręcamy w prawo i dojeżdżamy do ul. Piotrkowskiej.

Dojazd od strony Poznania autostradą A2 :  zjazd w Zgierzu. Dalej kierujemy się w stronę Łodzi i jedziemy ulicą Zgierską w kierunku centrum. Ul. Zgierska przechodzi w ulicę Zachodnią. Na skrzyżowaniu z ul. Próchnika skręcamy w lewo, następnie ul. Próchnika przechodzi w ul. Rewolucji 1905r. Jedziemy ul. Rewolucji 1905 1,1km aż do skrzyżowania z ul. Sterlinga i tam skręcamy w prawo. Jedziemy do końca i skręcamy w prawo w ulicę Narutowicza . Po ok. 700m skręcamy w lewo w Sienkiewicza, jedziemy do ul. Moniuszki, skręcamy w prawo i dojeżdżamy do ul. Piotrkowskiej.

Dojazd z Warszawy autostradą A2 : zjazd w Strykowie. Dalej kierujemy się w stronę Łodzi i  jedziemy ul. Strykowską, która przechodzi  w ulicę Palki. Na „Rondzie Solidarności” odbijamy lekko w prawo w ulicę Uniwersytecką i jedziemy 1,1 km prosto, do ul. Narutowicza, w którą skręcamy w prawo. Po około 850 m skręcamy w lewo w ul. Sienkiewicza i jedziemy prosto 280m do ul. Moniuszki, skręcamy w prawo i dojeżdżamy do ul. Piotrkowskiej.

Polska wersja   English version