HOTELPOKOJERESTAURACJAKONFERENCJEREZERWACJEPARTNERZYAPLIKACJA
KONFERENCJE
Hotel Grand w Łodzi z uwagi na swoją doskonałą lokalizację w sercu miasta oraz ponad 120 letnią tradycję jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych.

Oferujemy Państwu pięć zróżnicowanych pod względem wielkości sal konferencyjnych. W cenie wynajmu sali udostępniamy następujący sprzęt konferencyjny: ekran, flipchart, laptop, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, bezprzewodowe łącze internetowe oraz mównicę. Służymy również pomocą w zorganizowaniu dodatkowego sprzętu konferencyjnego.

• Sala MIESZCZAŃSKA: mieści do 150 osób w układzie teatralnym i do 80 osób w układzie szkolnym bądź w ustawieniu w kształcie podkowy ( po dwóch stronach stołu ) / Cena: 1 000 zł

• Sala FABRYKANTÓW: mieści do 120 osób w układzie teatralnym i do 60 osób w układzie szkolnym bądź w ustawieniu w kształcie podkowy ( po dwóch stronach stołu ) / Cena: 1 000 zł.

• Sala KUPIECKA: mieści do 50 osób w układzie teatralnym i do 30 osób w układzie szkolnym bądź w ustawieniu w kształcie podkowy ( po dwóch stronach stołu ) / Cena: 800 zł.

• Sala MEYERA: mieści do 20 osób w układzie teatralnym i do 10 osób w układzie szkolnym bądź w ustawieniu w kształcie podkowy / Cena: 450 zł.

• MEETING ROOM: salka mieszcząca do 10 osób w ustawieniu konferencyjnym / Cena: 400 zł.

Zaplecze gastronomiczne dwóch hotelowych restauracji Malinowej i Złotej pozwala zapewnić uczestnikom konferencji przerwy kawowe, lunche oraz kolacje. Ponadto eleganckie wnętrza Restauracji Malinowej oraz Restauracji Złotej stanowią niepowtarzalną oprawę do organizacji uroczystych kolacji i bankietów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:


Rezerwacja sal konferencyjnych:

Edyta Tomaszewska

konferencje.grand@hotel.com.pl

tel.: 42 633 99 20

tel. kom. : 698 644 733

fax.: 42 633 78 76

PEŁNA OFERTA KONFERENCYJNA (.PDF)
Polska wersja   English version