HOTELPOKOJERESTAURACJAKONFERENCJEREZERWACJEPARTNERZYAPLIKACJA
APLIKACJA

Bezpłatna aplikacja Likus Hotele i Restauracje to najlepszy i najprostszy sposób na rezerwacje pokoju lub kolacji oraz interaktywną wycieczkę po wyjątkowych wnętrzach hoteli z grupy LHR.

 

Obiekty grupy Likus Hotele i Restauracje to przepiękne butikowe hotele mieszczące się w odrestaurowanych zabytkowych budynkach przepełnionych historią, dziś nowoczesnych i komfortowych. W pokojach i apartamentach zachwycają oryginalne średniowieczne freski i drewniane renesansowe stropy. Restauracje, zdobione gotyckimi sklepieniami i kolumnami, prowadzone przez najlepszych szefów kuchni oferują dania kuchni polskiej i włoskiej w  nowoczesnym wydaniu.  

 

Aplikacja Likus Hotele i Restauracje daje szybki i nieograniczony dostęp do najważniejszych informacji i wydarzeń oraz pozwala w prosty sposób zarezerwować pokój lub kolacje w restauracji, zawsze w najlepszych cenach. W przypadku korzystania z hotelowego systemu rezerwacji w cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

 

Za pomocą aplikacji Likus Hotele i Restauracje można także w każdej chwili sprawdzić aktualne oferty specjalne, menu wszystkich restauracji  oraz poznać historię tych wyjątkowych miejsc.

Specjalna mapka ułatwi również  dotarcie na miejsce, a liczne zdjęcia pozwolą zapoznać się z wnętrzami poszczególnych obiektów.


lhr-apl.png
ANDROID
tel.png
iPHONE
ip.png
App_Store.png


Polska wersja   English version